IDEA

Przez ostatnie 30 lat rynek pracy i procesy HR w Polsce przeszły diametralną zmianę, szybko dostosowując się do globalnych trendów zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji. Employer branding, szkolenia, coaching, benefity i świadczenia pracownicze to tylko niektóre z popularnych obszarów zainteresowań specjalistów i managerów HR w Polsce. Ostatnie kilkadziesiąt lat to również dynamiczny rozwój funkcji kadrowo-płacowej w organizacjach. Szybkie zmiany legislacyjne, wzrost kosztów pracy, cyfryzacja procesów biznesowych, analityka biznesowa i predykcyjna to tylko niektóre z wyzwań z którymi każdego dnia mierzą się pracownicy działów kadrowo-płacowych. Profesjonaliści z zakresu payroll managementu muszą posiadać obecnie nie tylko doświadczenie i wiedzę, ale też umiejętność inicjowania zmian oraz odnajdywania się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym. Ich proaktywność, elastyczność oraz skuteczne realizowanie strategii kadrowo-płacowej przekładają się na efektywność całej organizacji oraz kształtowanie silnej marki pracodawcy na rynku.

Podczas jednego z naszych corocznych spotkań i rozmów z dyrektorami HR wiodących organizacji w Polsce zrodziła się potrzeba stworzenia miejsca
i płaszczyzny wymiany praktycznej wiedzy dla specjalistów i managerów HR, zainteresowanych szczególnie tematyką kadrowo-płacową i analityką HR w organizacji. Na stronie Payroll Club, znajdziecie Państwo treści HR tworzone przez praktyków HR dla praktyków, konferencje tematyczne, konkursy skierowane na dzielenie się wiedzą jak TOP Payroll Manager Awards czy spotkania z inspirującymi osobowościami świata HR.

Dziękujemy za Waszą wizytę na tej stronie. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wskazówki oraz inspiracje pomocne w codziennej pracy zawodowej
i że zostaniecie tutaj na dłużej!

Redakcja Payroll Club

 

© Copyright 2020 Fiabilis Consulting Group Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony internetowej - IMPERIA Web Studio

Zapisz się na wydarzenie

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1, dalej: „RODO”) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fiabilis Consulting Group Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Niepodległości 124, tel.: +48 22 400 30 83, e-mail: biuro@fiabilis.pl,
2. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować e-mail: iod@fiabilis.pl
3. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie w ramach formularza kontaktowego przy użyciu poczty elektronicznej na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora.
4. Podanie Danych jest dobrowolne, ale brak podania danych osobowych uniemożliwi odpowiedź na przesłane zapytanie.
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane innym odbiorcom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody.
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem – w granicach określonych w przepisach prawa.
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania